Dekorácia kočíkov


Chcete byť originálna?

Zažiariť  všade tam, kde sa ukážete?

Mám tu pre Vás Slovenskú exkluzivitu:

ZDOBENÝ KOČIARIK PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

 • môžete si vybrať zo širokej ponuky motívov – napríklad: kvietkový, abstraktný, detský… alebo si motív vybrať vlastný – prípadne po spoločnej konzultáci
 • vyberiete si veľkosť, farbu, prípadne kombináciu viacerých farieb
 • cena sa odvádza od zložitosti kresby a množstva použitej farby; Orientačná cena: od 15 € – zložitejšie vzory do 50 €. (napríklad vzor Clasica 20 €, jeden kvietok 8 cm – 5 €)
 • Pri výbere dvoch a viac maľoviek – zľava z celkovej sumy.
 • vytvorte si i kolekciu viacerých predmetov s rovnakým motívom (napr.:  kočiarik, cyklistická prilba, ruksačik, odev, dáždnik…) – viď napr. vzor:Gitary“ ; „Padajúca hviezda

Ak si chcete obzrieť naživo kočík, pozývam Vás do predajne KOČÍKOVO v Bratislave na Drieňovej ulici. Tam je úžasný výber kvalitných kočíkov, na ktoré by bola dekorácia perfektným oživením.

Mám pre vás niekoľko tipov kočíkov, ktoré stoja určite za povšimnutie a bola by som s nimi spokojná aj ja, navyše sú jednofarebné a pre ozdobenie ideálne:

 • Mutsy Transporter     (patrí k ľahším a skladnejším konštrukciám)
 • Mutsy  4Rider
 • Brio Go                         (ľahký)
 • Maxi Cosi Mura 3 a 4
 • Gesslein F4                  (ľahký a úžasne skladný)

Ak si chcete oživiť už zakúpený kočiarik, je možné po telefonickom dohovore ho priniesť do predajne KOČÍKOVO, alebo ku mne do Sládkovičova.

ÚDRŽBA:
– pri nesnímateľných poťahoch čistiť škvrny v mydlovej vode navlhčenou hubkou (jemnou stranou) alebo handričkou, ktorá nefarbí a nezanecháva vlákna (ideálny aj uterák).
– pri praní v práčke: (ak to výrobca konkrétneho výrobku nezakazuje) vložte textíliu s maľovkou do pracieho ochranného obalu a perte pri maximálnej teplote 30°C. Trvácnosť farieb som dopredu otestovala a napríklad glitrové nepoškodia ani také extrémne teploty ako – 10°C (dažde, sneh a mrazy farbu nepoškodia) 
až do + 90°C  (farba zostala neporušená pri praní v pračke na 90°C)

– žehliť z rubovej strany alebo cez tenkú textíliu (max. 2. stupeň)

INFORMÁCIA:

Farba je odolná vplyvu počasia (dažďu, snehu), taktiež nie je problém maľovku naniesť i na miesto, ktoré sa často prehýna (ako napr. strieška). 3D trblietavá farba je nanesená v takej hrúbke, že pri bežnom užívaní občasne uvoľnené glitre kvalitu nánosu neovplyvnia.

I keď maliarske farby na textil sú starostlivo vyberané a testované s ohľadom na trvanlivosť, farby s trblietavým efektom sú plastické a preto násilné zoškrabovanie môžu glitrový nános poškodiť.

2 názory k “Dekorácia kočíkov

 1. Dobry den, vybrala som si vlastny motiv, rada by som priniesla kocik do predajne na omalovanie, treba sa objednat? Dakujem.

  1. Dobrý deň, kočík môžete priniesť do predajne. Určite viete, že sa z Ivanky pri Dunaji presťahovala do BA na Drieňovú. Objednávať sa netreba, no ak to chcete prebrať so mnou, každú sobotu som na predajni aj ja. Ak sa chcete uistiť, moje tel.č.: 0911 – 643 166. (Ak by sa stalo, že ho v sobotu doobeda nezdvíham, som na predajni istotne). Teším sa na váš motív. Martina Pinkeová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *