Cena portrétu

1 OSOBA     115 € 

2 OSOBY      105 € / na osobu 

3 OSOBY        98 € / na osobu 

4 a viac OSÔB   94 € / na osobu 

 

CENA je ORIENTAČNÁ, keďže každý portrét si vyžaduje individuálny prístup a až počas procesu tvorby sa ukáže zložitosť kresby. Pokiaľ je portrét kreslený s väčšou časťou tela, alebo s detailne prepracovaným oblečením, lebo daná kresba to vyžaduje, je cena navýšená podľa konkrétnej zložitosti kresby.

+ PLÁTNO  (Portréty najčastejšie kreslím na plátno, ktoré sa dopláca podľa veľkosti. Napríklad o rozmere 40×60 stojí 12€, 50×60 14€. Prípadnú zmenu ceny môže ovplyvniť trh.) Tváre kreslím približne v životnej veľkosti, preto prispôsobenie veľkosti plátna je dôležité.

+ KURIÉR (cca 9€, zahraničie podľa cenníka pošty)

 

AKO SI OBJEDNAŤ:

1. krok: Napíšte mi prosím, na kedy by ste objednávku potrebovali. Z hľadiska už dovtedy naplánovaných prác Vám budem vedieť povedať kedy to bude možné.  Ďakujem

2. krok: Fotku, je možné poslať e-mailom, NIE STIAHNUTÚ Z FACEBOOKU  –  fotka má byť dostatočne ostrá. Ak chcete mať na jednom plátne viac osôb, môžu byť i samostatné fotky, najdôležitejšie je, aby ste s tvárou na fotke boli spokojný.

  • Portréty kreslím na plátno (natiahnuté na drevenom ráme). Výhody: kresba nie je rušená odleskom skla, vyznie krásne umelecké dielo ručnej práce a sú na výber i väčšie rozmery ako v papierovej forme. Plátno sa dopláca (podľa veľkosti), ale v konečnom dôsledku je to lacnejšia varianta ako si dať papier zasklievať a rámovať. 
  • Kresliaca metóda – gioconda (čiernej alebo hnedej farby)
  • V cene je FIXÁCIA pre trvácnosť a odolnosť kresby. Na plátno je nanesených viac vrstiev. Ak sa jedná o väčšie plátna, cena za lakovanie je navýšená podľa minutých lakových sprejov.

3. krok: Foto hotového portrétu Vám pošlem na odobrenie. Ak ste spokojný, portrét fixujem a následne zasielam riadne zabalený v tvrdom kartóne, aby sa neznehodnotil.

Platba  Keď začínam kresliť, beriem zálohu 1/4 až 1/2 z ceny. Po dokončení a odsúhlasení zasielate na účet zvyšok sumy a následne portrét posielam kuriérom.  Ak Vám nevyhovuje platba bankovým prevodom, môžem portrét odposlať na dobierku. Platba môže byť realizovaná i cez Pay-Pal.

O vzhľade kresby a veľkosti formátu je možné sa dohodnúť a prispôsobiť Vašim predstavám.

Pre prípadné otázky ma kontaktujte telefonicky 0948/721 207 alebo mailom info@malovane.sk

Vyhradzujem si právo vystaviť portréty vo svojich online portfóliách, no v prípade, že si to vyslovene neželáte, dajte mi vedieť spolu s objednávkou.

Diela vystavené v mojej fotogalérii sú autorským dielom podľa zákona 618/2003 Z.z., akákoľvek reprodukcia za účelom ďalšieho predaja je trestným činom porušovania autorského práva.

Portrét – ako hodnotný darček, ktorý vyzdvihne dôležitosť osoby obdarovaného:

Vhodné skutočne na akúkoľvek príležitosť:

k narodeninám, meninám, výročiam, krstinám ako i svadobný dar…

Zachytenie vernej podoby si vyžaduje dostatok času. Jednej osobe venujem, podľa potreby, aj dva – tri dni.